Індустрія косметології з кожним роком робить швидкі і стрімкі кроки розвитку. Якщо раніше дівчата в гонитві за красою зверталися в салони краси і не завжди отримували хороший результат, то зараз все повністю змінилося. Безліч нових розробок в салонних процедурах, а також удосконалення старих методик, стали приносити користь не тільки салонам, а й кожному відвідувачу.
Однією з процедур, яка раніше не викликала у багатьох великої довіри, є пілінг для обличчя, більш докладніше про це можна прочитати на EVA Blog. Це такий процес, при якому за допомогою спеціального хімічного складу відбувається прискорене руйнування відмерлих клітин шкіри, що призводить її до її оновленню.
Використання пілінгу вирішує безліч проблем сучасних жінок, адже він може:
- позбавити від акне, постакне і пігментації;
- розгладити неглибокі зморшки, підвищити пружність шкіри;
- поліпшити колір обличчя, вирівнявши його;
Хімічний
Хімічний пілінг являє собою склад на основі різних кислот (молочної, фруктової, саліцилової і т.д.). Залежно від того, який відсоток кислотності він містить, його можна застосовувати або вдома, або в салоні.
Хімічний пілінг ділиться на:
- Поверхневий - діє тільки на рівні самого верхнього (рогового) шару шкіри, в ньому використовуються в основному фруктові кислоти в концентрації 5-10%. Такий пілінг можна робити вдома, просто купивши спеціальну пілінг-скатку, сироватку або ж тонік з кислотами. При такому способі можна нашкодити шкірі, якщо слідувати інструкції виробника на упаковці, однак ефект від нього все одно буде помітний.
- Серединний - діє на глибших шарах шкіри (вся глибина епідермісу). Такий пілінг слід виконувати тільки в салоні, щоб виконувати всі вказівки косметолога до і після проведення процедури. Найчастіше використовується саліцилова або азелаїнова кислота і ретиноїди в концентрації 20-25%. Цей спосіб ефективно бореться з пігментними плямами, невеликими зморшками і неглибокими рубцями, а також сприяє звуженню пор.
- Глибокий пілінг - задіє найглибші шари шкіри (до сосочкового шару). Є найбільш складним і вважається дерматохірургіческой процедурою. При ньому використовується трихлороцтової кислота або фенол в концентрації 30-35%. Всі нюанси і побічні ефекти повинні бути обговорені з косметологом заздалегідь. Після такого пілінгу значно поліпшується овал обличчя, максимально усуваються зморшки і глибокі рубці.
Механічний
У косметичній сфері також використовується і механічний вид пілінгу. При такому способі використовуються абразивні частинки різних складів: з солі або цукру, подрібнених кісточок фруктів, шкаралупи, гранул поліетилену і т.д. При такому пілінг ключову роль відіграє розмір і загостреність абразивних частинок.
Так, наприклад, великі і гострі частинки (подрібнені кісточки фруктів) можуть нашкодити тонкої і чутливої шкіри, тому краще вибрати щось більш щадне. Щільнішою шкірі навпаки м'які абразиви (подрібнені водорості, рис) не дадуть ніякого ефекту. Такий пілінг зазвичай роблять в домашніх умовах, ретельно підбираючи собі скраб. Бажано перед покупкою ознайомитися з тестером, щоб не купити невідповідний засіб.
Пілінги для обличчя, нехай і не є новим відкриттям індустрії краси, але все одно за час з існування, вони сильно змінилися. Безліч як невеликих, так і досить серйозних проблем особи тепер можливо вирішити правильно підібраним видом пілінгу. Головне, про що не варто забувати - це консультація з професійним косметологом перед процедурою, якщо справа не стосується легких пілінгів в домашніх умовах.